Politik | Informatik | EKO aktivista

Som asistent poslanca v hnutí SME RODINA a aj hrdým členom tohto hnutia. V hnutí som od začiatku, počnúc prvým spoločným stretnutím. Dostal som príležitosť pre hnutie pracovať a som za to veľmi vďačný 🙏. Každý, kto ma pozná vie, že som srdciar a keď niečo robím, tak sa do toho vložím. V hnutí mám tiež na starosti IT a všetko čo s tým súvisí. V IT sektore pracujem už 15 rokov. Postupne som od bezpečnosti prešiel k tvorbe web stránok, eshopom a informačným systémom. Vlastním malú spoločnosť, ktorá sa zaoberá hlavne programovaním informačných systémov, webových stránok a eshopov na mieru. Ako firma sme vybudovali niekoľko úspešných systémov pre veľké spoločnosti. Za posledné roky sa nám podarilo vybudovať aj niekoľko svojich vlastných systémov, ktoré ďalej predávame.

Okrem IT (hlavne online priestor) sa venujem aj zberu odpadu v prírode. Založil som predapo.sk, je to zatiaľ malé zoskúpenie ľudí s podobným zámerom a odhodlaním niečo s odpadom spraviť. Uvedomujeme si jeden z najväčších problémov na tejto planéte. Pridali sme sa k celosvetovej výzve zameranej na zber odpadu. Zbierame odpad a likvidujeme čierne skládky v pravidelných intervaloch.

Veľmi rád sa prechádzam. Dokážem sa prechádzať aj niekoľko hodín v kuse.

Som šťastne zadaný a mám kocúra menom Achiles :). Povahovo som veľmi konzervatívny človek a tak aj žijem. Nepijem, nefajčím a vyhýbam sa všetkému, na čom by som mohol byť závislý. Neviem sa poriadne nahnevať, ani kričať, nakoľko sa takmer nepretržite pohybujem medzi pozitívnymi ľuďmi a všetky problémy, ktoré mi život prináša, riešim racionálne. Vo voľnom čase veľa študujem. Hlavne matematiku, IT technológie, grafiku a pod..